Üye Girişi

  Bir hesabınız mı var Giriş Yap

  Bir hesabınız mı var Giriş Yap

  Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  Ana Sayfa»Muğla»Bodrum»Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa
  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa
  {{NFIYAT}}

  Fiyatı Sorunuz

  OTEL ÖZELLİKLERİ

  Tıklayın Biz Sizi Arayalım

  Hemen Rezervasyon Yapın

  Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

  Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
  Yetişkin
  Çocuk
  1.Çocuk
  2.Çocuk
  a
  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Hakkında Genel Bilgiler
  Genel Bilgiler

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa, son dönemlerde otel fiyatlarda yaşanan artışlar nedeniyle tatilciler tarafından tercih edilen bir tatil türü olarak karşımıza çıkmıştır. Ama, bu olaylar yaşanmadan önce de birçok tatilci, Villa kiralayarak tatilini geçirmek yönünde tercihlerde bulunuyordu. Özellikle de kalabalık otellerde konaklamak istemeyen, tatile kafa dinlemek için giden ama aynı zamanda lüksünden de taviz vermek istemeyen tatilcilerin uğrak noktası oluyor bu villalar. Bunların yanı sıra otellere yüklü miktar para vermek istemeyen kalabalık aileler tarafından da gerek oda sayısı gerekse de diğer imkanları nedeni ile bu villalar sıklıkla tercih edilmekte idi.

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Fiyatları

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa fiyatları ise konakladığınız villaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar üzerinde öncelikle villanın konumu olmak üzere, mevsim şartları, sezon ve bayram günleri gibi birçok çeşitli faktör etki etmektedir. Turgutreis’in biraz daha denize uzak bölgelerinde yer alan villaların fiyatları daha düşük olmakta iken denize yakınlık arttıkça fiyatların yükseldiği görülmektedir. Özellikle sezon dönemi içersinde bu villaların kirası 30.000 Türk Lirasına kadar çıkabilmektedir.

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Odalar

  • Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa odalar, kalabalık aileler veya kalabalık arkadaş grupları için son derece uygundur.
  • Odaların hijyen ve diğer temizlik kurallarına uymasının yanı sıra bulundurduğu ücretsiz Wİ-Fİ ve Televizyon gibi imkanlar da villada tatil keyfini arttıran unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Villaların hemen hemen hepsinde yer alan havuz ve bahçeye ek olarak çoğu villada bulunan otopark da aracınızı park edeceğiniz yer sorununu çözüyor.
  • Villalarda yer alan spor salonu, jakuzi ve sauna gibi çeşitli imkanlar da bir villada tatil yaptığınız hissiyatını uyandırmak açısından etkili olabiliyor.
  • Odalarda ve villalarda yer alan tüm bu imkanlara ek olarak özel yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun alanın olması da ebeveynler için büyük kolaylık sağlıyor ve rahat bir tatil geçirmelerine yardımcı oluyor.

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Yorumlar

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa yorumlar incelendiği zaman da kullanıcıların aldıkları hizmetten ve yaptıkları tatilden olan memnuniyetlerini gözler önüne seriyor. Villa kiralayan pek çok kişi, aldıkları hizmeti 5 üzerinden 4,8 puan ile değerlendirmekte ve yaşadıkları eşsiz deneyimi yorumlarında paylaşmaktadır. Bu puanlar ve kullanıcı yorumları göz önünde bulundurulduğu zaman ise, bir otele verilen ücret ve yaşanan tatil deneyimi kıyaslandığında, villa kiralayarak tatil yapmanın aslında çok daha ekonomik ve daha büyük bir tatil hazzı yaşattığını gösteriyor. Özellikle insanlardan uzakta bir yerlerde, sakin bir tatil yapmak istiyorsanız ama aynı zamanda lüksten de ödün vermek istemiyorsanız, villa kiralamak tam size göre.

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Herşey Dahil

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa herşey dahil konseptinde hizmet veren villalara da sahip olmakla birlikte belirli şeylerin dahil olduğu paketlerde villaları da bünyesinde bulundurur. Genellikle bütün villalarda elektrik ücreti, su ücreti, temiz havlu ve çarşaflar, doğalgaz veya tüp ücreti, internet ücretleri ve temizlik dahil olarak kiralama yapılır. Ve genelde bütün villalarda kiralama yapılırken belli bir miktar hasar depozitosu da alınmaktadır. Ancak, çeşitli ek opsiyonların bulunduğu villalar için ayrıca ücret ödemesi yapılarak da kiralama yapılabilir. Balayı çiftleri için özel paketlerin olduğu villalar veya muhafazakar villalar paketlerinde fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin balayı çiftleri için yapılan bazı harcamalar için ek ücret talep edilebilir. Bu gibi ücret anlaşmazlıkları yaşamamak için, sözleşme öncesi tüm detayları görüşmeniz önem taşır.

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Fiyat

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa fiyat konusunda çeşitlilik gösterir. Villa fiyatını genel olarak etkileyen bazı durumlar şunlardır:

  1. Villa oda sayısı
  2. Konaklayacak misafir sayısı
  3. Villanın bulunduğu il
  4. Villanın bulunduğu bölgede deniz gibi olanaklara olan mesafesi
  5. Villanın hangi sezonda kiralandığı
  6. Villanın özellikleri
  7. Villa kiralamak için kullanılan paket
  8. Rezervasyon tarihi

  Bu durumlar genellikle fiyatları etkilemektedir. Ancak bunların haricindeki bazı durumlar da villalarda fiyatların artmasına ya da düşmesine neden olabilmektedir. Örneğin geçtiğimiz aylarda yaşanan Kovid-19 pandemisi nedeni ile her tatil tesisi gibi, tatil villaları da bu durumdan etkilenmiş ve fiyatlar hızlı bir düşüş yaşamıştır. Ancak bu durumun tam tersi bir aşırı talep durumunda da fiyatlar hızla yükselebilir.

   

  Fiyatı Sorunuz

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Kampanya ve Fırsatları

  Bodrum Turgutreis'de Deniz Manzaralı Ultra Lüks 7 Yatak Odalı Villa Hakkındaki görüşleriniz
  Bu otel için toplam puanınız

  Hizmet Kalitesi Nasıldı?

  Odaların Temizliği Nasıldı?

  Yemekler Nasıldı?

  Otelin Konumu Nasıldı?