Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Birleşik Arap Emirlikleri, son günlerin en gözde ve ismi sıklıkla duyulan mekanların başında gelmektedir. Dünyanın dört bir tarafından Dubai turları düzenlenerek, bu cennet asa ülkenin gezilecek ve görülecek yerlerine turistler akın etmektedir. Kendine özgü mimarisi ve coğrafyası bulunan bu gizemli topraklar, bir yanda çölün ikliminin havasını yaşama imkanı verirken, diğer yanda teknoloji ile ortaya çıkarılmış yedi yıldızlı otellerde konaklama fırsatı sunulmaktadır. Son zamanlarda dünyanın en ünlü plajlarından biri olan Jumeirah plajının yedi kilometrelik uzunluğunda el ele ailecek tatilin huzuruna davet edilmektesiniz. Kendine özgün mimarisi ile Burj Al Arab, hem yaşanmayı hem de görülmeyi beklemektedir.

Dubai Turu

Birbirinden avantajlı Dubai turu için hem plaj hem çöl gezisi hem de metropol hayatına dair yaşanmışlık deneyimi bir arada sunulmaktadır. Ortadoğu’da bir cazibe merkezi haline gelen ve aynı zamanda yükselen yıldız konumunda bulunan Dubai'de, Basra Körfezinin sularının maviliği ile buluşmak artık imkan dahilindedir. Burj Khalifa gibi bir noktayı görmek isteyen insanlar için de bu fırsat bulunmaktadır. Balayı turu yahut ta safari turları, kendi içinde cazip seçenekler ve uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir. haftanın her günü yılın her ayında, ya Dubai Mall ya da Mall of the Emirates gibi hem alışveriş hem de kayak yapılma imkanlarıyla dolu Dubai turları bulunmaktadır.

Dubai Tur Fiyatları

 • Gayet uygun maliyette olan Dubai tur fiyatları, dövizin artışından etkilenmeme gibi bir seçenek ile sizleri beklemektedir.
 • İster tek başına ister sevgili ile romantik anlar için isterse de eş yahut ta çocuklar ile birlikte yapılacak olan Dubai turları, her bütçeye ve uygun ödeme yöntemleri ile kampanya fırsatları içermektedir.
 • Aile boyu eğlence garantili Dubai turları, extra bir ödeme gerektirmeyen hem yeme içme ikramları hem de konaklama bedelleriyle birlikte değerlendirilmeyi beklemektedir.
 • Ramazan ayını ve Ramazan Bayramını Arap dünyasında geçirmek isteyenler, Dubai kentine davet edilmektedirler.

Dubai Turu Vize Dahil

Mısır deseni ile bezenmiş otantik havasıyla zahmetsiz bir rahmet fırsatı ile Dubai turu vize dahil olanağından yararlanmak oldukça kolay görünmektedir. Kaliteli ve lüks otellerde gerek plaj gerek havuz gerek masaj gerek SPA gerekse de sosyal etkinlikler ile eğlencenin dibine vurmak isteyenler, vize işlemleri de dahil her türden zahmet içerikli işlemleri şirketimizin halledeceği ve size sadece anın tadını çıkarmak kalacağı fırsatlar oluşturulmaktadır. Sadece yapacaklarımıza konsantre olduğunuz bir Dubai turları için uygun seçenekli fırsatlar oluşturmaktadır.

Dubai Turu Fiyatları

 • Skydive macerasını Dubai semalarında yaşamayı seçenler için en uygun maliyet seçeneği ile Dubai turu fiyatları sunulmaktadır.
 • Bir yanda deniz ve kumun beden ile metabolizmayı hareketlendiren buluşması diğer yanda ve aynı anda karın billurluğunun ciltte oluşturduğu pıtırtı, hayal değil gerçek olmayı beklemektedir.
 • Deira bölgesi ile Burj El Halife zirvesinde akşamın guruba bakan keyfinde buluşmak oldukça kolaydır.
 • Golden Souk adresinden Tahtakale merkezine gitmenin maliyetini duymak, kulaklarına inanamayacak insanların varlığını anlamaya yetecektir.

Dubai Tatil Turu

Gizemli olduğu kadar keyifli ve enteresan bir Dubai tatil turu için zahmete girmeden ve tüm işlemleri gerçekleştirerek keyif almayı sağlayan bir adrestesiniz. Okyanusa açılan pencere olan Dubai halk plajını yahut ta Dragon Mart içerisinde minik minik sıralanmış Çin bakkallarını, İbn Batuta mimarisinin enfes yapısını görmek isteyeneler için de fırsatlar sunulmaktadır. Palmiye adalarında dört bir tarafında masmavi deniz ve tutkunun yer alacağı tur olanaklarında buluşmak gerekmektedir. Burj El Arab otelinin meşhur havasında soluklanmak da seçenekler arasındadır.

Dubai Turu 7 Günlük

 • Haftalık Dubai turu 7 günlük seçeneği ile Dubai Müzesi görmenin ve gezmenin de içinde yer alacağı kampanya her şey dahil turlarını değerlendirmek gerekmektedir.
 • Yerel tarzda Dubai mimarisi ile yapılmış Madinah Jumeriah, kendine bu özellik ve güzellikleriyle bir yanında damak tadına diğer yanında ise eğlencenin hazzına imkan vermektedir.
 • Yedi gün boyunca ülke sınırları içerisinde yoğun bir eğlence ve temaşa kültürü yaşanma garantili Burj Khalifa teras manzarası, değerlendirilmeyi beklemektedir.
 • Kurban bayramının yedi günlük tatil boşluğunu fırsata dönüştürme arzusunda olanların ailecek yaşamlarını hareketlendirmeye talip bir firmayız.

Dubai ye Tur Fiyatları

Hemen her bütçeye hitap etmekte olan Dubai ye tur fiyatları, Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alan, Abu Dabi başta olmak üzere yedi Emirliği kapsayan bir gezi fırsatı sunmaktadır. Petrolün çok ucuz olduğu bu ülkede, konforlu bir şehir turu atılarak gezilebilmektedir. Firmamızın erken rezervasyon kampanyaları ve fırsatlarından yararlanabilmek ve ekonomik boyutta Dubai turları atabilmek te mümkündür. Dubai turları her şey dahil fiyatlarımız, zahmet Zahmeti çekilmeyecek tatil fırsatları sunmaktadır. Marina Bot turu seçeneğinden tutun da, Atlantis yahut ta Ferrari World seçeneklerine kadar, cazip ve uygun fiyatlarla bir Ortadoğu seyahati sunulmaktadır. Gökdelenler şehrinde dolaşmak yahut ta Sheikh Zayed yolunda yürümenin ayrıcalığıyla dolu büyük tur önerilmektedir.

Dubai Balayı Turu

 • Dünyanın en büyük organizasyonları ile uçmak ve eğlencelerle dolu bir şehir olan Dubai balayı turu, hem kayak pisti ile yaşanılacak romantik dolu dakikalar hem de otantik Mısır desenleriyle buluşma anında hayatın aşkıyla birlikte sevgi yumağı olmak gibi fırsatlar yer almaktadır.
 • Cazip ve uygun fiyatlı balayı turları ile hayat arkadaşıyla birlikteliğin ihtişamlı bir yaşamla bütünleşmesini sağlanmaktadır.
 • Yaşamlarını yeni birleştirilmiş evli çiftler, bütçelerine uygun ama yurt dışında bir balayı seçeneğini, Dubai sıcak atmosferi ile değerlendirmek istemektedirler.
 • Altın ve Baharat Çarşısı ile bir yanda alışveriş yapmak, öbür yanda Jumeirah plaj içerisinde denizin zevkini tatmak aynı anda mümkündür.
İhtişamlı yapılardan Sheikh Palace ile Dubai Creek koyunu temaşa hazzının yanı sıra Jumeirah camisinin modern İslam mimarisi ile büründüğü atmosferde yaşamak gerekmektedir. Ruh ikizi ile aynı yastığa baş koymanın ilk zaman dilimini böyle harika bir ortamda hem de sudan ucuz bir şekildeki maliyet seçenekleri ile değerlendirilmesi, evliliğin ilerisi için sağlam birliktelik temelleri atmak demektir.    
Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54