Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

TATİLZON HAKKIMIZDA;

2005 yılında kurulan firmamız A grubu seyahat acentesi olarak (TÜRSAB: A-8168) faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne dek devamlı büyüyerek, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. 

Yenilikçi, turizm sektörüne yıllarını vermiş ve büyük başarılara imza atmış bir firma olan Tatilzon, müşteri memnuniyeti ve güveni için var gücüyle çalışmaktadır. 

Tatilzon Türkiye’nin en büyük yaz ve kış gençlik festivallerini düzenlemektedir. Myfest, Snow Weekend ve Summer Weekend bu başarılı işlerden bazılarıdır. Tatil ve eğlence sektörüne yıllarını vermiş, büyük isimlerle güçlü programlar hazırlamış olan firmamız tecrübesi ve kalitesiyle adından oldukça söz ettirmiştir. Hafızalarda kalıcı olarak yer edinmeye, tatil severlere yol arkadaşı olmaya kendini adamıştır. 

Ayrıca günübirlik geziler, kültür turları, yurtiçi otel rezervasyonları, organizasyon ve etkinliklerin düzenlemeleri gibi geniş bir hizmet ağına sahiptir. Güçlü ve güvenilir otel bağlantıları ile kaliteyi ve en uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel bir bakış açısı ve hizmet anlayışı ile turizm sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. 

Yerel ve uluslararası alanda kaliteli, güvenilir ve sıradanlıktan uzak bir firma olmanın gururunu yüzde yüze yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak yaşamaktayız. 

Her sezon Tatilzon sloganıyla çıktığımız bu yolda, tecrübe ve anlayışın ortaklığına olan ilginize inandığımızı ve her alanda alacağınız daima öncelikli hizmeti her zaman mutlulukla vereceğimizi belirtmek isteriz.

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54