Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tatilzon, tatil deneyimlerinde ekip çalışmasının yarattığı sınırsız hizmet anlayışını müşterilerine sunan, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanlarıyla ön plana çıkan bir tur operatörüdür. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen Tatilzon, her aşamada müşterilerine aile sıcaklığında bir atmosfer sunar.

Tatilzon ailesini her geçen gün büyüterek, bu yapının sürekli ve güçlü olmasını sağlamak, insan kaynakları politikalarının öncelikli hedefidir. Kurumsal kültürümüz, tüm çalışanların ortak inanç ve değerlerine dayanır ve her bir çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Sektördeki rekabet koşulları, sosyo-ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri, sektördeki yerimizi güçlendirmek amacıyla izlenerek, eğitim programlarımız belirlenir.

Hedefimiz, eğitim programlarımız aracılığıyla davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.

İş Olanakları

Tatilzon, merkez ofis ve şube ofislerinde kariyer fırsatları sunmaktadır. Çalışanlarımıza, kendi yeteneklerini ve potansiyellerini keşfetmeleri için destek veriyor ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54