Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kaş Kiralık Villa

0 Otel Bulundu

Kaş kiralık villa, ülkenin en popüler turistik bölgesidir. Yerli ve yabancı turistleri oldukça yoğun bir şekilde çeken belde, tepelerinin üstüne konuşlanmış villalarla harika bir tatil seçeneği sunuyor. Doğal güzelliğinin yanında hem berrak hem de türkuaz mavisi görüntüsüne sahip denizi, sessiz bir dinginlikle tatil imkanı sunmaktadır. Kendiniz ve sevdikleriniz için Kaş'da bir villa keyfi yaşamak sizleri çok mutlu edecektir. Sanki bir hayal gibi cennet güzellikleri içerisinde bir yaşam tam da aradığınız tatildir. Bunu yaşamak sizin hakkınız olduğunu düşünüyoruz.

Kaş Kalkan kiralık villa

Kaş Kalkan kiralık villa ile ister yeni bir yaşama evlilikle merhaba diyen çiftler için balayı, isterse ailesiyle birlikte huzur içinde tatil yapmayı düşünenlerin ilk tercihi ve doğru seçeneği hizmetimiz kapsamındadır. Senenin yorgunluğunu atmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat tatili seçeneği de hizmet yelpazemiz içindedir. Muhteşem manzaralı huzur dolu bir villayı Kaş'ta kiralamak sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır.

Antalya Kaş Kiralık Villa

 • Antalya kaş kiralık villa ile tatilin tatil olmasını sağlamak isteyenleri, ister geniş bir ailesi olsun ister arkadaşları ile huzur bulmak isteyenler olsun isterse de muhafazakar bir aile yapısında olanlar olsun, her çeşit tatil seçeneği ile davet edilmektedir.
 • Anın kıymetini kaliteli bir şekilde değerlendirmek, Kaş tatili ile mümkün hale gelmektedir.
 • Hem tatil hem de tarihi dokularla tanışmak için büyülü atmosfer şansı da Kaş’ta bulunmaktadır.
 • Akdeniz bu şehirde, denizde lahitlerin seren cam etmesi gibi bir manzara sunmaktadır.
 • Zira batık kent Simena, kano ile gezinti seyahatine olanak tanımaktadır.

Kaş Çukurbağ Kiralık Villa

Kaş Çukurbağ Kiralık Villa da seçenek havuzundaki yerini almaktadır. Kaş, içinde bulunan uzun çarşı içindeki kral mezarları için bile gidilip görülecek bir konumdadır. Kral lahitleri ile buram buram tarih tatili kokmaktadır. Likya uygarlığının merkezi ve antik kentlerinin dokusu ile tarihi bir serüvene çıkmak, firmamızın hizmeti ile gerçekleşebilmektedir. Güneş Ülkesi olarak tanımlanan Likya Uygarlığı hakkında geçmişin izlerine tanıklık edilebilmektedir. Uzun çarşı adımları iken, renk cümbüşü hem aklı hem de gözleri kamaştırmaktadır. Arnavut kaldırımının dokusunda ve cumbalı evlerin tarihi yapısında tatili farklı bir boyuta çıkara bilinmektedir.

Kaş Kalkan Kiralık Villa

 • En iyi Kaş Kiralık Villa gibi uygulamaları bulunan firmamız, Demre den Uyuyan Deve kadar efsane silüetlerin temaşası fırsatı tanınmaktadır.
 • Efsaneler kentinden geçip, Noel Baba kilisesinin enteresan yapısında geçmişin gizemlerini aramak da tatili farklı geçirecektir.
 • Dalma eğitimi ile dalış deneyimi, batık şehir ile Kekova da derinliklerin tarifi imkansız manzarasına merhaba denilebilecek tir.
 • Demre mutfağındaki lezzetleri damakla buluşturmak, Üçağız’daki tepelerden Akdeniz havzasını seyre dalmak da firmamızın imkanlarındadır.
 • Mutlak surette yaşanmışlık anların oluşturulması gereken yerlerin zirvelerinde, saklı kent kanyonu gelmektedir.
 • Manzarası ve temaşa hazzının tarifi mümkün olmayan bu yer, görülmekle anlaşılmaktadır.

Kaş Günlük Kiralık Villa

Kaş Günlük Kiralık Villa gibi hafta sonunda ancak tatil fırsatı doğanların da kullanacağı seçenekler dendir. Saklı kent kanyonunda yürüyüş sporu yapmak ayrı bir ayrıcalıktır. Doğayı keşfe çıkılacak adres olan Kaş kiralık villa, Torosların yaylalarından gelen esintilerin tatile huzur ve dinginlik katmasına sebep olacaktır. Birbirinden harika ve enfes rotalar ile doğal kaynak sularının beslediği türkuaz deniz, insanda yorgunluk nedir bırakmamaktadır. Kaş, gizemli ve doğal harika mağara çeşnileri sunan bir belde olması ile de çok farklıdır. Ayrıca tekne turları ya da yüzme mesafesinde ıssız adalar, yeni yaşanmışlıkların temelini atacaktır.

Kaş Kiralık Villa Denize Sıfır

 • Kaş kiralık villa denize sıfır imkanları sayesinde yapılacak tatil, butik sanat galerisi sanat ve sanatçı tanışıklığı kazandıracaktır.
 • Sahiller ve özellikleri ile de fark katan Kaş kiralık villa, denizin en derin keyfini yaşandığı adres konumuna yükselmektedir.
 • Tatili tekne turları ile hareketlendirmek isteyen yurdum insanları için de limandan başlayarak kah adalar kah da enva i çeşit koyların temaşası gerçekleştirilebilecektir.
 • Ekstrem spor faaliyetleri adına çok çeşitli seçenekler sunan Kaş, dalış sporu için de bulunmaz fırsattır.
 • Mercan topluluklarının oluşturduğu kesitler ile batıkların rengarenk görselliğinde boğulmak istenecektir.

 

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54