Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Türkiye'nin karlı topraklarında bir Kayak turları tatili düşünüyorsanız, "hangi illerin kayak için en iyisi olduğunu" merak ediyorsunuzdur. Bu iller şunlardır: Bursa, Kayseri, Kartepe ve Uludağ. Uludağ ise en çok sevilen kayak merkezleri arasındadır. Burada dünya standartlarında bir kayak deneyimi bulabilirsiniz. Eğer kayaktan daha çok doğa ve kar tatili düşünüyorsanız. Sadece ormanlar ve dağlarla çevrili doğal bir güzelliye sahip olan Kastamonu'nun el değmemiş manzaralarını ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Kayak Turları

 • En iyi kayak turları Türkiye'de kayak yapmayı seçtiğiniz yere bağlı olarak, tercihlerinize uygun bir yer bulacaksınız.
 • Aşağıdakiler en popüler yerlerdir, ancak aynı zamanda diğerleri de vardır.
 • Nispeten izole edilmiş bölgelerde bulunan bazı kayak merkezleri var, ancak hepsi büyük şehirlere kolayca ulaşılıyor.
 • Türkiye'de kayak, hoşgörü bir deneyimdir, kışın keyifli bir hoşgörüdür.
 • En iyi kayak merkezlerinden bazıları, en gelişmiş tesislere sahiptir ve fiyatlar popüler kayak merkezlerinden daha düşüktür.

Uludağ Kayak Turu

Türkiye'deki en büyük kayak merkezi, dünyadaki en uzun teleferik bulacağınız Uludağdır. Uludağ kayak turu yaptığınız için memnun olacaksınız. İki şehir arasında seyahat etmek 25 dakika sürer. Türkiye'deki çoğu kayak merkezi, acemi kayakçı ve orta seviye kayakçılar için iyi olsa da, ülkenin gelişmiş ve uzman kayakçılar için harika bir dağlar da vardır. En popüler alanlar Kastamonu ve Kars'tır ve ülkenin en iyi kayak merkezlerinden biridir. Bu gezi sizi bir kayak alanına götürür ve rehberli bir tur ve öğle yemeği yer almaktadır. ATV safarileri ve kayak için serbest zaman da var. Kentin, Grand Camii ve Yeşil Camii gibi en ünlü manzaralarını görebilirsiniz.

Bursa Kayak Turları

 • Daha ciddi kayakçılar için, Bursa kayak turları uygun olur.
 • Şehrinin hemen dışında iki tatil yeri var.
 • Burada sadece bir kayak alanı varken, Uludağ, Türkiye'nin en büyüğüdür.
 • Tatil bir zamanlar ilkbahar tatili sırasında patlama partileri barındırma için ünlüdür ve şimdi ülkenin en popüler kış sporları alanlarından biri.
 • 28 kilometrelik yamaç ve kayak için 24 asansör var.
 • Yamaçların dışında, birkaç otel, restoran ve piknik alanı vardır.

Günübirlik Uludağ turları

Günübirlik Uludağ turları bir günlük gezidir. Bu tur, bir teleferik kullanarak Uludağ Dağı'nın tepesinde kayak yapmayı içerir. Bursa'da başlayacak ve sonra Uludağ'a devam edecek. Zirveye geldikten sonra, rahatlamak için şehre geri döneceksiniz. Dağlarda bir gün rahatlamak ve gevşemek için mükemmel bir yoldur. Bursa Kayak Turları sırasında, Uludağ'da kayak tadını çıkarma şansınız olacak. Seyahatiniz sırasında, bölgenin doğal güzelliğinin ve teklif üzerindeki birçok aktivitenin tadını çıkaracaksınız. Türk kırsalının ve karlı dağların güzel manzaralarına hayran kalacaksınız.

Kayak Turları Fiyatları

Türkiye'de iki ana kayak merkezi var. Palandöken Dağı, aynı zamanda en yüksek olan doğu bölgesidir. Dağ, Bursa eyaletinde, yol veya teleferikle erişilebilir. İki tatil köyü birbirlerinin birkaç saat içinde yer almaktadır. Ülkede kayak yapmak için en popüler yerlerdir, ancak ülkede diğer birçok kayak alanı vardır. Her kayak türü için farklı tatil yerleri var, bu yüzden sizin ve aileniz için en uygun olan Kayak turları fiyatları seçmeniz daha doğru olur.

Kocaeli Günübirlik Kayak Turları

 • Türkiye'deki en popüler kayak merkezleri Palandöken ve Ilgaz'dır.
 • Kuzeybatı Kocaeli eyaletinde bulunan bu kayak merkezi yeni başlayanlar ve ara kayakçılar için idealdir.
 • Sapanca Gölü'nden sadece bir saat uzaklıktadır.
 • Bu alanlardaki tatil köyleri, dört telesiyej ve 12 farklı beceri seviyeleri için 12 koşu ile basittir.
 • Hatta bu iki varış noktasında Kocaeli günübirlik kayak turları ile yolculuğun keyfini çıkarabilir ve hala bir sürede kayak yapabilirsiniz.

Aile Kayak Turları

Yamaçlara ek olarak, alan bir dizi başka şeye ev sahipliği yapmaktadır. Uludağ, aileler için harika bir kış sporu varlığıdır. Bursa şehri de Şubat ayında Yıllık Kış Harikalar Diyarı Festivali'ne ev sahipliği yapıyor. Bu festival, genç bir kalabalığı çekiyor ve orada konserlerin ve partilerin tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca geniş ürün yelpazesine sahip bir kış pazarı var. Eğer ciddi bir kayakçı sanız, yakındaki Palandöken kasabası kayak tatiliniz için popüler bir yer. Dağın İstanbul'dan kolayca erişilebilir ve bölgede birçok otel var. Kısa sezon yaklaşık üç ay sürer ve kalacak birçok yer var.

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54