Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

UÇAKLI GAP TURU

UÇAKLI GAP TURU

En Yakın Tarih:
SABİHA GÖKÇEN
3 GECE 4 GÜN
3 GECE 4 GÜN
Gaziantep - Halfeti - Adıyaman - Nemrut Gün Doğumu - Şanlıurfa - Harran - Balıklıgöl - Göbeklitepe- Midyat-Sıla Konukevi-Deyrülzafaran-Kasımiye Medresesi - Diyarbakır-Hasanpaşa Hanı - Ulu Camii
%25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
GAP Turu 4 Gece 5 Gün (3 Gece Otel Konaklamalı)

GAP Turu 4 Gece 5 Gün (3 Gece Otel Konaklamalı)

En Yakın Tarih:
OTOBÜS İLE
3 GECE OTEL KONAKLAMALI
3 GECE OTEL DE
GAZİANTEP-ŞANLIURFA-MARDİN-ADIYAMAN-DİYARBAKIR
%25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde

Türkiye'de Mardin  nasıl bir yer! Bu güneydoğu şehri, Mardin turları için popüler bir tatil yeridir ve eski şehrinin Artuklu mimarisi ile ünlüdür. Şehir, Dicle Nehri yakınında kayalık bir tepenin üzerine kuruludur ve düz ovalardan dik bir şekilde yükselir. Ülkenin güneydoğu köşesinde yer alan Mardin, tatil için harika bir yerdir.

Mardin Gezi Turu

 • Bir dağ yamacına oyulmuş eski bir şehirdir. Sokaklar oymalı taş cepheler ve süslü kapılarla çevrilidir.
 • Her gezgin için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir! Otantik bir yeri gezmeyi seviyorsanız, Mardin gezi turu tam da size göredir.
 • Gezilecek çok yer var ama Sakıp Sabancı Mardin Müzesi başlamak için harika bir yer.
 • Müze, Asur soykırımı da dahil olmak üzere şehrin kapsamlı bir tarihine sahiptir.
 • Şehrin içindeki kilise ayrıca dünyanın en iyi fotoğrafçılarından bazılarının çalışmalarını sergileyen bir sanat galerisine de ev sahipliği yapıyor.

Mardin Turu Fiyatları

Mardin turu fiyatları seçtiğiniz tura göre değişecektir. Merdin ilçesi bir mücevherdir ve günlerinizi gezerek ve sokaklarda dolaşarak geçirebilirsiniz. Şehir, safran renkli binaları ve çarpıcı bir katedrali ile tarihle iç içedir. Süryani Ortodoks Kilisesi'nin 1932 yılına kadar resmi ikametgahı olan Dayro d- Mor Hananyo Manastırı'nı da keşfedebilirsiniz. 1932 yılına kadar keşişin manastırı olan Azafran, 365 odasıyla ünlüdür. Mardin'de ziyaret edilebilecek bir diğer yer, dev bir anahtarla ulaşılan eski bir İslam okulu olan Kasımiye Medresesi.

Mardin Hareketli Turlar

 • Katedrali ziyaret etmenin yanı sıra Deyrul Zafaran Manastırı'nı da ziyaret etmelisiniz.
 • MS 493 yılında inşa edilen bu manastır, bir zamanlar güneş tapınağıydı, ancak daha sonra Romalılar tarafından bir kale olarak kullanıldı.
 • Bu siteye yalnızca yürüyerek veya toplu taşıma ile erişilebilir ve sitenin tamamını keşfetmeyi önceden planlamalısınız.
 • Mardin hareketli turlar yürüyüş sevenler ve gezginler içindir. İlginç tarihi ve kültürel bilgilerle dolu olan şehir müzesini de ziyaret edebilirsiniz.

Ucuz Mardin Turları

Tarih meraklısıysanız, Mardin'deki mimariyi seveceksiniz. Antik kent merkezi olan güzel bir şehirdir. Kasabanın camisini ve antik kalıntılarını görebilirsiniz. Ayrıca mezranın pazarını da keşfetmeli siniz. Tarih meraklısıysanız, ucuz Mardin turları ile bu şehir mutlaka görülmeli. Buranın tarihi geçmişi onu ziyaret etmek için gerçekten eşsiz bir yer haline getiriyor. Mardin'de yapılacak çok şey var.Hristiyansanız Mardin'in 8 km doğusunda bulunan safran manastırını ziyaret edebilirsiniz. Safran Manastırı, Mardin'deki Süryani Kilisesi'nin koltuğudur. Safran kasbah, dağların ortasında pitoresk bir köydür.

Mardin Turları Programı

 • Mardin'i ziyaret ederken antik tarihini görmek istiyorsanız bir Mardin turları programı seçmelisiniz.
 • Tarih temalı bir tatil arıyorsanız, Mardin mükemmel bir seçimdir.
 • Şehrin antik taş otelleri, bir hafta sonu geçirmek için eşsiz ve çarpıcı bir yoldur.
 • Şehir'da kalmak için harika bir yer, bölgedeki diğer antik yerleri ziyaret etmek için ideal bir üstür.
 • Meşhur Göbekli Tepe'ye sadece iki saat, Mardin'e ise arabayla iki saat uzaklıktadır.
 • Şehrin tepesini bir Roma kalesi taçlandırıyor ve 5.000 yıl öncesine dayanan antik bir yer olan Göbekli Tepe'nin kalıntılarını ziyaret etmek isteyeceksiniz.
 • Hatta oradayken eski şehirde dolaşabilir ve diğer antik yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Mardin Turları Fırsat

Mardin turları fırsat ile Mor Gabriel Manastırı'nın kalıntılarını ziyaret etmelisiniz. Bu, dünyanın en eski Sriac Ortodoks Manastırı ve 397'ye kadar olan tarihler. Etkileyici kuleler ve el yapımı cephe tasarımları kesinlikle görülmeye değer. Mardin'e iş veya zevk için seyahat ederken, Mardin'e herkes için bir gezi var. Modern günlük altyapısı dahil tüm şehri kapsar. Aynı zamanda bir gezi günü de var, bu yüzden şehirde kaybolmak kolaydır. Kasabada ziyaret edilecek birçok tarihi yer var. Şehrin ve çevresindeki alanların tarihi büyüleyicidir.

Mardin Turu 2 Gece 3 Gün

 • Bir Türkiye Mardin Turu 2 gece 3 gün size bu şehrin tüm özelliklerini gösterecektir. Kasaba, ortaçağ mimarisi ile tanınır ve şehir genelinde çok sayıda kilise ve manastır var.
 • Şehirde ücretsiz bir ticaret bölgesi var ve sınırlı bir süre olan turistler için iyi bir seçenek.
 • Kış aylarında ayrıca Mardin'in özel bir turunu da seçebilirsiniz.
 • Şehirdeki sıcaklık 35 derece'ye ulaşabilir, bu yüzden seyahatinizi buna göre planladığınızdan emin olun.

Mardin Günlük Tur

Yemek söz konusu olduğunda, Mardin günlük tur seyahatiniz başarılı olabilir. Şehrin antik tarihi büyüleyici. Zengin çeşitli yerel yiyecekler ve şaraplar bulabilirsiniz. Özel bir yemek için Mardin Mozaik Müzesi'ni ve Zeugma Antika sitesini ziyaret edin. Bu tur, bu bölgeye yönelik herhangi bir ziyaretçi için gereken bir zorunluluktur.
Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54