Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sakarya Çıkışlı Turlar

5 Tur Bulundu
Her Cumartesi Kesin Kalkışlı
Fethiye Ölüdeniz Dalyan Turu 4 Gece 5 Gün
30.09.2023
5.499,00 TL
Her Çarşamba Kesin Çıkışlı
Fethiye Ölüdeniz Dalyan Turu 3 Gece 4 Gün
27.09.2023
3.999,00 TL
1 Gece 2 Gün
Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

Otobüsle Ulaşım

Kapadokya Kültür Turu

29.09.2023
2.500,00 TL
3 GECE OTEL KONAKLAMALI
GAP TURU 4 GECE (3 GECE OTEL KONAKLAMALI)
4 GECE KONAKLAMA
TRENLİ DOĞU TURU

Sakarya Çıkışlı Tur Seçenekleri

Sakarya, Marmara Bölgesi'nde Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde bulunan Türkiye'nin en kalabalık 22. şehridir. Sakarya, farklı kültürlere kucak açma özelliğiyle öne çıkar ve komşuları arasında Kocaeli, Bursa, Düzce, Bolu ve Bilecik bulunur. Tarım ve sanayi sayesinde gelişmişlik düzeyini artıran Sakarya, tarihi rotaları ve Sapanca Gölü, Acarlar Longozu gibi doğal güzellikleri ile keşiflere olanak sağlar.

Sakarya Çıkışlı Kültür Turu Seçenekleri


Sakarya'da yaşayan gezginler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Türkiye'yi keşfetmek isteyen ve Sakarya'dan yola çıkmak isteyen misafirlerimiz için uygun fiyatlarla alternatifli programlara sahip tur rotaları bulunmaktadır. Kültür turları ile görülecek yerleri keşfetmek isterseniz, Tatilzon'un farklı tur rotalarıyla keşif yapmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Sakarya Çıkışlı Karadeniz Turları


Sakarya çıkışlı Karadeniz turları ile doğanın yeşiline doyacaksınız. Sakarya'dan hareket eden lüks otobüslerle ulaşacağınız Karadeniz'in güzel yerleri sizi bekliyor olacak. Tarihin, doğanın ve lezzetin izini süreceğiniz Karadeniz turlarında, Fatih Sultan Mehmet'in "Lala çeşm-i cihan bu mu ola?" dediği ve hayranlığını ifade ettiği "Uyuyan Prenses" lakaplı Amasra'yı, evleriyle ünlü UNESCO mirası Safranbolu'yu ve daha birçok keşif rotasını ziyaret edeceksiniz. Karadeniz gezinizi bir kaşif gibi yapacak olan Tatilzonun eşsiz kültür turları ile tarihi kentler hakkında yeni bilgiler edineceksiniz.

Sakarya Çıkışlı Kapadokya Turları


Sakarya çıkışlı Kapadokya turları, otobüsle yapılan bir tur olup güzergah boyunca güzel manzaralar eşliğinde seyahat etme fırsatı sunar. Sakarya'dan hareket eden lüks otobüslerle dünyaca ünlü peri bacalarının büyülü atmosferine tanıklık etmek için Kapadokya'ya yolculuk yapacaksınız. Ürgüp, Göreme, Paşabağı, Üç Güzeller gibi birçok keşif rotasını gezdikten sonra, Kapadokya'nın vazgeçilmez aktivitelerinden biri olan Kapadokya balon turuyla gökyüzünde muhteşem bir manzara izleme şansına sahip olacaksınız.

Sakarya Çıkışlı Tur Programları


Sakarya çıkışlı turlar, uçaklı veya farklı gün sayısı kadar konaklamalı olarak düzenlenebilir. Kalınacak gün sayısı ve gidilecek bölgeye göre fiyatlar değişebilir. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla sunulan Sakarya çıkışlı turlar, farklı zevklere ve bütçelere hitap etmektedir. Sakarya'dan başlayan turlarımızda, istediğiniz birçok yeri görebileceğiniz farklı paket programlar bulunmaktadır. Sakarya çıkışlı turlarımızla gezilerinizi planlayarak fırsat ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Sakarya'dan yapacağınız kültür turlarıyla Türkiye'nin farklı bölgelerine seyahat edecek ve keyifli, unutulmaz anılar biriktireceksiniz. İçinizdeki gezgini ortaya çıkarmak ve keşfedilmemiş yer bırakmamak için Tatilzonun Sakarya çıkışlı turlarıyla yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54