Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.


Yunan adaları turu, yakınlarda bir tatil alternatifi arayanlar için çok idealdir. “Şöyle ılıman mı ılıman, aynı topraklarımız gibi sıcakkanlı bir yerde tatil yapayım. Ayrıca memleketimden de çok uzaklaşmayayım.” diyenler için güzel bir Yunan Adaları turu, hayatlarındaki en unutulmaz anılardan biri olacaktır. Yunan Adaları’nın, Akdeniz İklimi’nin ve gittiğinizde etkisini her zaman hissedeceğiniz deniz havasının birleşmesiyle oluşan o kendine has atmosferi; size yılın, hatta son birkaç yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız sakin bir liman olacak. Hayalinizdeki eğlencenin ve huzurun çok daha fazlası, tüm tatil içi etkinlikleriyle birlikte Yunan Adaları’nda sizleri bekliyor.

Yunan Adaları Turu Fiyatları

Yunan adaları turu fiyatları, dünyanın herhangi bir yerindeki tercih edebileceğiniz diğer birçok ülkedeki tatil fiyatlarından çok daha uygun düzeydedir. Öncelikle, Yunanistan’ın komşumuz olan bir ülke olması sebebiyle, tatil amacıyla kat edeceğiniz mesafe çok kısadır. Maliyet konusunda size özellikle kazandıran en önemli etken belki de budur. Bir Yunanistan seyahati için ihtiyaç duyulan yol masrafı ile bir Kanada seyahati için ihtiyaç duyulan yol masrafı arasındaki uçurum düşünüldüğünde, kısa mesafenin bir tatil masrafını nasıl da azalttığı çok daha iyi anlaşılmaktadır. Ek olarak Yunanistan, çok pahalı bir ekonomiye sahip değildir. Ayrıca, ziyaret ettiğiniz adalarda turistlere yönelik indirim ve promosyonlar sizi bekliyor olacaktır. Adalarda bulunan birçok tatil işletmesinin, Türkiye’den gelen turistlere özel düşük fiyatlı kampanyaları bile olmaktadır.

En Ucuz Yunan Adaları Turları

 • En ucuz yunan adaları turları için arama yaparken diğer konuları ihmal etmemeniz gerekli.
 • Yani şunu demek istiyoruz: Çok Çok ucuz fiyata turlar bulmanız gayet tabii mümkün.
 • Ama fiyat cetvelinizi çok aşağıda tutarsanız, bu sefer kendinizi hizmetinde aksaklıklar meydana gelen, diğer birçok tur şirketinin yapabildiklerinin yanından bile geçemeyecek kadar düşük performans gösteren firmalarla uğraşırken buluverebilirsiniz.
 • Ek olarak Yunan Adaları turları, diğer tatil alternatifleriyle kıyaslandığı zaman, yıllık geliri düşük sayılan kesim dahil olmak üzere toplumun geniş bir kesimi için zaten uygun fiyatlarda olmaktadır.
 • Yani hiç tasarruf etmeden, doyasıya tadını çıkarabileceğiniz harika bir tatil sizi bekliyor olacaktır.

Yunan Adaları Turu 7 Gece

Yunan adaları turu 7 gece seçeneği, hem doyurucu bir tatil olması, hem ayrılması gereken tatil bütçesi, hem bir tatile harcanabilecek vakit düşünüldüğünde; birçok turist adayının tercih ediyor olması gibi sizin de tercih etmeniz muhtemel bir seçenektir. Yalnız başına tatil yapacak olanlar 3 gün, 4 gün gibi daha kısa süreli tatilleri de tercih etmektedir. Fakat 7 gece, turistlerin çoğunluğu tarafından en uygun süre olarak benimsenmektedir. Özellikle aile olanlar için harika bir seçenektir. Çalışan bir insanın, bir yıl içerisinde 15 gün tatil yapabildiği düşünülecek olursa, bu 15 günün yarısında mümkünse yurt dışına da çıkarak tüm yılın stresini iyice üzerinden atması en akıl karı tercihtir.

Yunan Adaları Bayram Turları

 • Yunan adaları bayram turları yönünden de epey aktiftir.
 • Yunanistan’ın komşumuz olan bir ülke olması bunda çok etkilidir.
 • Asırlar süren komşuluk neticesinde çok yoğun bir kültürel etkileşim kaçınılmaz olmuş, zamanla iki milletin birçok ortak geleneği ortaya çıkmıştır.
 • Türkiye ve Yunanistan’ın kardeşliği bunun dünya üzerindeki en çarpıcı örneklerinden biridir.
 • Elbette Yunanistan’da bizim bayramlarımız kutlanmamaktadır.
 • Fakat Türkiye’ye has olan bayramlar Yunan halkı tarafından yaygın şekilde bilinmektedir.
 • Keza geçmişi Yunanistan’a dayanan, Yunanistan ile derin aile bağları bulunan sayısız vatandaşımız da vardır.
 • Özellikle tatil beldelerinde bayram turları veya farklı isimlerle anılan ama aynı amacı taşıyan turlar düzenlenmekte, bu turlarda Türkiye’den bayram tatili amacıyla gelen turistlere özel bir sürü etkinlik yer almaktadır.

En İyi Yunan Adaları Gemi Turu

En iyi yunan adaları gemi turu hangisidir? Eğer Yunan Adaları’nda gemi turu yapmak gibi bir tatil planınız varsa, bu sorunun cevabını vermekte zorlanacağınıza eminiz. Çünkü tercih edebileceğiniz o kadar fazla tur olmaktadır ki, seçenek çokluğundan ötürü kararsızlık yaşamanız son derece doğaldır. Hem de yılın her döneminde. Daha önce görmüş olanlar bizzat bileceklerdir. Görmeyip coğrafya bilgisi olanlar ise bu anekdotu hemen kabul edeceklerdir. Yunanistan’ın Ege Denizi’nde o kadar çok sayıda adası vardır ki, bu adaların her birini tek tek dolaşmanız çok ama çok uzun bir zaman alır. Eğer ki 3, 4, 5, 6 veya 7 gün gibi bir tatil süresi hakkında konuşuyorsak, haritada serpilmiş taş parçaları gibi gözüken yüzlerce Yunan Adası’nı o kadar kısa sürede gezmeniz olanaksızdır. Bir sürü tur seçeneğini aynı zamanda bir sürü ada ile kombine edersek, kendinize en uygun Yunan Adası turu için ne kadar fazla seçeneğinizin olacağı daha iyi anlaşılacaktır.

 

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54