Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa»Muğla»Fethiye»Kalkan Kışla Mevkiinde Deniz Manzaralı Tatil Villası
Kalkan Kışla Mevkiinde Deniz Manzaralı Tatil Villası
{{NFIYAT}}

Fiyatı Sorunuz

OTEL ÖZELLİKLERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Kalkan Kışla Mevkiinde Deniz Manzaralı Tatil Villası Hakkında Genel Bilgiler
Genel Bilgiler

Kalkan Kışla mevkiinde, denize yakın villamız 4 yatak odası 8 kişilik kapasiteye sahiptir. Villamızda 2 adet çift kişilik ve 2 adet  tek kişilik yatak bulunmaktadır. 3 adet yatak odası içinde banyo ve wc bulunmakta, çatı katındaki odanın kullandığı bir banyo wc bulunmaktadır.  Denize mesafesi 400 metre olan villamız muhafazakar aileler için de uygundur. Villamızın havuz terası perde sistemi ile kapatılmış olup havuz içi ve bina önündeki alan civardan  görünmez. Villamızın konumunun avantajı ile yakın çevresinde yapılaşma yoktur. Ön tarafındaki binalardan ise yüksekte kalmaktadır. Balayı çiftlerimiz,  Muhafazakar aileler ve gözden uzak tatil yapmak isteyen ailelerimiz için  uygun villalarımızdan birisidir.Villamız içinde ihtiyacınız olacak bütün araç gereçler, malzemeler mevcuttur.

Kışla mevkiinin en üst konumunda bulunan bu villamızın gerek havuz terasından gerekse odalarından muhteşem Akdeniz ve Kalkan manzarası görünmektedir. Market’e 100 metre uzaklıkta olmakla beraber telefon ile de market siparişi hizmeti bulunmaktadır. Şehir merkezine uzaklığı araç ile 5-7 dakikadadır. Yürüyerek Kalkan merkeze 20-25 dakika sürede ulaşabilirsiniz. Villanızdan sadece 300 metre uzaklıkta bulunan Özel Plajlardan ve Halk Plajından denize girebilirsiniz. Plajdan hareket eden deniz dolmuşları ile şehir merkezine deniz yolu ile de ulaşabilirsiniz… (Ücretli-Gece 11:00’e kadar)

 

NOT:Villamız doğa içerisinde konuma sahip olduğu için,villa sahiplerimiz gerekli ilaçlamaları yapmaktadır.Buna rağmen  çevrede; kelebek, böcek, sinek vs..bulunma ihtimali vardır.

 

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.
Fiyatı Sorunuz

Kalkan Kışla Mevkiinde Deniz Manzaralı Tatil Villası Kampanya ve Fırsatları

Kalkan Kışla Mevkiinde Deniz Manzaralı Tatil Villası Hakkındaki görüşleriniz
Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Son Ziyaret Ettiğiniz Oteller

Whatsapp Hattımız (0850) 308 26 54
Hemen Arayın (0212) 539 26 54