Üye Girişi

  Bir hesabınız mı var Giriş Yap

  Bir hesabınız mı var Giriş Yap

  Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

  BARCELONA TURU

  3 GECE

  Hemen Rezervasyon Yapın

  Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

  Tarih
  Çocuk
  Yetişkin
  1.Çocuk
  2.Çocuk
  a
  BARCELONA TURU Hakkında Genel Bilgiler

  1. Gün ISTANBUL – BARSELONA

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar terminalinde 06.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport  işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1853 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.00’da Barselona’ya hareket. Yerel saat ile 10.30’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Madrid’den sonra İspanyanın en büyük 2.şehri ve Katalonya’nın başkenti olan Barselona’da görülecek yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanı, Endülüs Arenası, Olimpic Liman’ı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirler akşam Işıklar Altına Barselona Gece Turuna katılabilirler. (30Euro).Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelde.

  2. Gün BARSELONA
  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarakdüzenlenecek olan Girona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilirler. (65 Euro) TurumuzOnyar, Galligants ve Güell nehirlerinin birleştirdiği noktada kurulan ve Kuzey Katalonya’nın incisi olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge İberyalılardan bu yana onlarca işgalden ve hüküm sürmüş lükten kalan eserlerle tarihi açıdan oldukça zengindir. Tüm yapılar taştan inşa edilmiş ve bugüne kadar oldukça iyi korunmuş oldukları için eskinin ruhunu tam olarak yansıtmaktadır. Müzeleri, kiliseleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve orta çağdan kalma surlarıyla turistlerin gözdesidir. Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi görülecekyer arasındadır. Turumuzun ardından Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Buranın önemi sürrealist sanatçı Salvador Dali’nin 1904 yılında burada doğmuş olmasıdır. Dali doğduğu bu yere bir şeyler bırakmak ve eserlerini sergilemek için burada bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahip ve her yerini Dali tasarladığı için Dali’nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dalinin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000 den fazla eser bulunmaktadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco turuna katılabilirler. (55 Euro) Aşkın, acının,isyanın ve tutkunun dansı Flamenko’yu izlerken büyüleneceksiniz. Turumuz sonrası otelimizetransfer. Geceleme ve akşam yemeği otelde.
  3. Gün BARSELONA
  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olanPark Güell & Gotik Mahalle turuna katılabilirler. (55 Euro) Unesco tarafından koruma altınaalınmış ve Masal parkı olarak adlandırılan bu park bir Antoni Gaudi yapıtıdır. Renkli ana merdivenleri ve hayali köşkleri ile masalsı bir havayı yaratmaktadır. Gezimizin ardından Gotik  Mahalle’ye doğru yola çıkıyoruz. Ortaçağ yapıları, romantik meydanları, Roma Duvarları,Kiliseleri, Labirentli sokakları, kafeleri ve hediyelik eşya dükkânları ile Gotik Mahallede sıkılmadan vakit geçireceksiniz. Turumuzun ardından yine dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sitges Turuna katılabilirler (40 Euro) Sitges kasabası Barcelona’nın 35 km güney batısında bulunuyor. Tipik bir Akdeniz kasabası ruhuna sahip bir yer burası, dağ ve deniz arasındaki mükemmel konumu ile son yılların çıkışta olan beldelerinden. Gezimize San Bartolome-Santa Tecla katedralinin sihirli merdivenlerinden başlayarak tarihi sokaklarında kendimizden geçeceğiz. 17.yy dan kalan bu katedral eski bir Romanesk ve Gotik kiliselerinkalıntıları üzerinde yükselmiştir. Bu muhteşem katedrali hayranlıkla izledikten sonra sıradakiyolculuğumuz tarihi Sitges sokakları, orta çağdan kalan kent merkezinin içerisinde Modernizm’in nadide örneklerinden olan Maricel Sarayı ve müzesi koleksiyon severler için adeta bir cennet niteliğinde. Hemen karşısında duracağımız yer ise Cau Ferrat Müzesi, Katalunya bölgesindeki modernist hareketin liderlerinden biri olan Santiago Rusiñol’un evidir. Yapmış olduğu tablolarını burada  Sitges’de sergilemeye başlayınca beldenin bu kadar bilinir olmasında ki en büyük rolü de üstelenmiştir.Korku ve fantezi film kategorilerine sahne olan her sene binlerce insanın akın ettiği Sitges Festivalinin kutlandığı dar sokaklarda rengarenk evleri ve şirin barları gördükten sonra, plaja doğru ilerleyerek zamanımızın geri kalanını burada ki yerliler gibi günü eğlenerek geçireceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelde.
  4. Gün BARSELONA-ISTANBUL
  Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1856 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.15’de İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 23.55’de varış ve turumuzun sonu.

  Tur Hareket Detayları

  Kalkış Yerleri:
   Tur Hareket Tarihleri:
   08 Aralık
   Tarih İki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
   08.12.2022499,00 - --Taksitler »

   Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    
   Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Barselona – İstanbul(IST) arası uçak bileti,
   Havalimanı Vergileri,
   Alan – otel – alan transferleri
   4* Exe Barbera Parc vb. 3 Gece – 4 Gün Konaklama,
   Otelde 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği,
   Panoramik Şehir Turu,
   Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

   Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Yurtdışı çıkış harcı
   Vize Ücreti
   Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
   Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,
   Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri

   BARCELONA TURU Kampanya ve Fırsatları

   Ek Bilgiler

   İptal Şartları

   Vize Bilgileri

   BARCELONA TURU Hakkındaki görüşleriniz
   Bu tur için toplam puanınız

   Tur ne kadar eğlenceliydi?

   Rehberler ne kadar ilgiliydi?

   Oteller / yemekler nasıldı?

   Tur güzergahı nasıldı?


   Whatsapp Hattımız (0532) 700 53 00
   Hemen Arayın (0850) 308 26 54